Medicinar ispao iz Superlige nakon poraza od Partizana
Rukometašice Medicinara doživele su težak poraz u Beogradu od ekipe Partizana rezultatom 35:30 (19:16), čime su završile sezonu i nakon 12 uzastopnih godina ispale iz najvišeg ranga srpskog rukometa.
U utakmici koja je nosila veliki rezultatski značaj za ekipu iz Šapca, Medicinar nije uspeo da dođe do neophodne pobede za nastavak borbe za opstanak. Sa druge strane, Partizan je još ranije obezbedio status superligaša i u meč je ušao bez rezultatskog pritiska.
Beogradski tim bio je uspešniji i u oba ovosezonska duela protiv Medicinara, a večerašnji poraz označio je kraj jednog dugog superligaškog kontinuiteta za šabački klub.
Nakon dvanaest sezona provedenih u elitnom rangu, rukometašice Medicinara naredne sezone takmičiće se u nižem rangu takmičenja.
ŠR
What's Your Reaction?
Sviđa mi se
0
Ne sviđa mi se
0
Volim ovo
0
Smešno
0
Oduševljen sam
0
Tužan sam
1
Ljut sam
0
Komentari (0)