Koncert Tamburaškog orkestra „Bisernica“ u Kulturnom centru Šabac

May 20, 2026 - 12:59
0
Koncert Tamburaškog orkestra „Bisernica“ u Kulturnom centru Šabac

Kulturni centar Šabac i Tamburaški orkestar „Bisernica“ organizuju koncert koji će biti održan u nedelju, 24. maja, od 20 časova u Velikoj sali Kulturnog centra.

Tamburaški orkestar „Bisernica“, osnovan davne 1963. godine pri KUD-u „Abrašević“, važi za jedan od najznačajnijih tamburaških ansambala ovog kraja. Nakon obnove rada u jesen 2024. godine, orkestar nastavlja da neguje bogatu tradiciju starogradskog i tamburaškog repertoara, uz nove kompozicije i savremene aranžmane.

Na koncertu će nastupiti vokalni solisti Oliver Kostić, Mirjana Pantelić i Borislav Lukić, dok je umetnički rukovodilac i dirigent ansambla Branko Džinović.

What's Your Reaction?

Sviđa mi se Sviđa mi se 0
Ne sviđa mi se Ne sviđa mi se 0
Volim ovo Volim ovo 0
Smešno Smešno 0
Oduševljen sam Oduševljen sam 0
Tužan sam Tužan sam 0
Ljut sam Ljut sam 0

Komentari (0)

User