Porodilište: Dva dečaka i četiri devojčice!
Tokom vikenda u porodilištu šabačke bolnice rođeno je šest beba: dva dečaka i četiri devojčice. Početak marta, ako je sudeći po ovim izveštajima, zvuči obećavajući. Nadamo se da će ovako lepih vesti biti i u narednim danima. Čestitamo roditeljima, a bebama želimo sve najbolje.
Foto: Freepik
What's Your Reaction?
Sviđa mi se
0
Ne sviđa mi se
0
Volim ovo
0
Smešno
0
Oduševljen sam
0
Tužan sam
0
Ljut sam
0
Komentari (0)