Tri zlata za Taur iz Čeneja
Danas su, za razliku od prošlog turnira, medalje osvajali najmlađi članovi kluba.
Konjički klub "Taur" završio je svoj nastup na zaostalom danu drugog kola Kupa Srbije održanom u Čeneju. Danas su, za razliku od prošlog turnira, medalje osvajali najmlađi članovi kluba. Prvo su u predutakmicama zlato osvojile Lena Kijurina sa Hektorom kome je ovo prvi start u karijeri, zatim Nina Nenadović kojoj je ovo prvi start u karijeri, a jahala je iskusnog In my Dream. U istoj utakmici je Kira Stupar ostala bez plasmana.

U drugoj utakmici, publici već poznati tandem - Sandra Stanojević i Lale ponovo su uzeli zlato, četvrto ove sezone. U trećoj utakmici, Jovana Arsenović i Tajana su imale jednu grešku u parkuru i zauzele šesto mesto u konkurenciji 22 takmičara.

U četvroj utakmici, Ognjen Janković i King su do pretposlednje prepone imali medalju u dzepu, ali su je nažalost srušili i zauzeli peto mesto u konkurenciji 20 takmičara.

Danas smo dosta očekivali od Kasijane Marković i Zaldija, ali se on nažalost povredio jutros, tako da nisu ni nastupali.
Izvor i foto: KK Taur
What's Your Reaction?
Sviđa mi se
0
Ne sviđa mi se
0
Volim ovo
0
Smešno
0
Oduševljen sam
0
Tužan sam
0
Ljut sam
0
Komentari (0)