Tri zlata za Taur iz Čeneja

Danas su, za razliku od prošlog turnira, medalje osvajali najmlađi članovi kluba.

Sep 16, 2023 - 20:59
Ažurirano: 3 godina pre
0
Tri zlata za Taur iz Čeneja

Konjički klub "Taur" završio je svoj nastup na zaostalom danu drugog kola Kupa Srbije održanom u Čeneju. Danas su, za razliku od prošlog turnira, medalje osvajali najmlađi članovi kluba. Prvo su u predutakmicama zlato osvojile Lena Kijurina sa Hektorom kome je ovo prvi start u karijeri, zatim Nina Nenadović kojoj je ovo prvi start u karijeri, a jahala je iskusnog In my Dream. U istoj utakmici je Kira Stupar ostala bez plasmana.

U drugoj utakmici, publici već poznati tandem - Sandra Stanojević i Lale ponovo su uzeli zlato, četvrto ove sezone. U trećoj utakmici, Jovana Arsenović i Tajana su imale jednu grešku u parkuru i zauzele šesto mesto u konkurenciji 22 takmičara.

U četvroj utakmici, Ognjen Janković i King su do pretposlednje prepone imali medalju u dzepu, ali su je nažalost srušili i zauzeli peto mesto u konkurenciji 20 takmičara. 

Danas smo dosta očekivali od Kasijane Marković i Zaldija, ali se on nažalost povredio jutros, tako da nisu ni nastupali.

Izvor i foto: KK Taur

What's Your Reaction?

Sviđa mi se Sviđa mi se 0
Ne sviđa mi se Ne sviđa mi se 0
Volim ovo Volim ovo 0
Smešno Smešno 0
Oduševljen sam Oduševljen sam 0
Tužan sam Tužan sam 0
Ljut sam Ljut sam 0

Komentari (0)

User