Bronza za najmlađe vaterpoliste VK Šabac na Prvenstvu Srbije
Najmlađi vaterpolisti VK Šabac ostvarili su veliki uspeh na Prvenstvu Srbije, gde je generacija rođena 2015. godine osvojila bronzanu medalju i takmičenje završila na trećem mestu.
Mladi Šapčani su tokom čitavog turnira prikazali veliku borbenost i želju za pobedama, a osvojeno odličje predstavlja nagradu za rad, trud i posvećenost tokom cele sezone.
U klubu ističu da su ponosni na svakog igrača, kao i na trenere i roditelje koji su bili deo ovog uspeha i dali doprinos razvoju ove generacije.
Osvojeno treće mesto još jedna je potvrda kvalitetnog rada sa mlađim kategorijama i pokazatelj da ova generacija poseduje veliki potencijal za budućnost.
Čestitke mladim vaterpolistima na osvojenoj bronzanoj medalji i mestu među tri najbolje ekipe u Srbiji.
What's Your Reaction?
Sviđa mi se
0
Ne sviđa mi se
0
Volim ovo
0
Smešno
0
Oduševljen sam
0
Tužan sam
0
Ljut sam
0
Komentari (0)