KUP SRBIJE U KATEGORIJI DECE OSVOJIO TAUR

Jun 20, 2026 - 20:08
0
KUP SRBIJE U KATEGORIJI DECE OSVOJIO TAUR
Foto: KK Taur

Danas je na terenima ergele Kelebija održano drugo kolo za Kup Srbije u preskakanju prepona. KK Taur je takmičenje završio sa zlatom i srebrom u kategoriji dece. Olga Kovačević sa Kingom je osvojila titulu, a Viktorija Lazić sa Lalom je parkur prošla bez greške, ali u malo sporijem vremenu od klupske drugarice i osvojila srebrnu medalju. Pored toga, u ukupnom zbiru za decu, juniore i seniore, Olga i King su zauzeli treće mesto i osvojili bronzu.
Pored njih danas su nastupale i Lena Kijurina sa Hektorom i Jovana Arsenović sa Zaldijem, ali ovaj put bez plasmana.

What's Your Reaction?

Sviđa mi se Sviđa mi se 0
Ne sviđa mi se Ne sviđa mi se 0
Volim ovo Volim ovo 0
Smešno Smešno 0
Oduševljen sam Oduševljen sam 0
Tužan sam Tužan sam 0
Ljut sam Ljut sam 0

Komentari (0)

User