KUP SRBIJE U KATEGORIJI DECE OSVOJIO TAUR
Danas je na terenima ergele Kelebija održano drugo kolo za Kup Srbije u preskakanju prepona. KK Taur je takmičenje završio sa zlatom i srebrom u kategoriji dece. Olga Kovačević sa Kingom je osvojila titulu, a Viktorija Lazić sa Lalom je parkur prošla bez greške, ali u malo sporijem vremenu od klupske drugarice i osvojila srebrnu medalju. Pored toga, u ukupnom zbiru za decu, juniore i seniore, Olga i King su zauzeli treće mesto i osvojili bronzu.
Pored njih danas su nastupale i Lena Kijurina sa Hektorom i Jovana Arsenović sa Zaldijem, ali ovaj put bez plasmana.
What's Your Reaction?
Sviđa mi se
0
Ne sviđa mi se
0
Volim ovo
0
Smešno
0
Oduševljen sam
0
Tužan sam
0
Ljut sam
0
Komentari (0)