Šabačka gimnazija vicešampion Evrope u basketu 3×3
U Beogradu je održano Evropsko školsko prvenstvo u basketu 3×3, na kojem je ekipa Šabačke gimnazije ostvarila istorijski rezultat osvojivši drugo mesto i titulu vicešampiona Evrope.
Šabačke gimnazijalke još jednom su pokazale kvalitet, timski duh i sportski karakter, a do velikog uspeha stigle su kroz odlične partije tokom celog turnira.
Tim su činile Anja Milenković, Lola Vasić, Katarina Makević i Elena Božić, pod stručnim vođstvom profesora Milana Simića.
Pored ekipnog uspeha, stiglo je i jedno pojedinačno priznanje. Učenica Lola Vasić osvojila je drugo mesto u takmičenju u šutiranju trojki i tako dodatno upotpunila uspešan nastup šabačke ekipe.
What's Your Reaction?
Sviđa mi se
0
Ne sviđa mi se
0
Volim ovo
0
Smešno
0
Oduševljen sam
0
Tužan sam
0
Ljut sam
0
Komentari (0)