Šabačka gimnazija vicešampion Evrope u basketu 3×3

Jun 20, 2026 - 20:04
0
Šabačka gimnazija vicešampion Evrope u basketu 3×3
Privatna arhiva

U Beogradu je održano Evropsko školsko prvenstvo u basketu 3×3, na kojem je ekipa Šabačke gimnazije ostvarila istorijski rezultat osvojivši drugo mesto i titulu vicešampiona Evrope.

Šabačke gimnazijalke još jednom su pokazale kvalitet, timski duh i sportski karakter, a do velikog uspeha stigle su kroz odlične partije tokom celog turnira.

Tim su činile Anja Milenković, Lola Vasić, Katarina Makević i Elena Božić, pod stručnim vođstvom profesora Milana Simića.

Pored ekipnog uspeha, stiglo je i jedno pojedinačno priznanje. Učenica Lola Vasić osvojila je drugo mesto u takmičenju u šutiranju trojki i tako dodatno upotpunila uspešan nastup šabačke ekipe.

What's Your Reaction?

Sviđa mi se Sviđa mi se 0
Ne sviđa mi se Ne sviđa mi se 0
Volim ovo Volim ovo 0
Smešno Smešno 0
Oduševljen sam Oduševljen sam 0
Tužan sam Tužan sam 0
Ljut sam Ljut sam 0

Komentari (0)

User